ПРО НАС

Місія компанії «3DMAKEDREAMES» - втілювати ваші мрії в життя за допомогою 3D-друку.

Ми працюємо в команді професіоналів. Наша команда робить все для того, щоб врахувати побажання кожного клієнта. Завдяки відкритій комунікації та першокласному сервісу наш Салон 3D-друку є саме тим, що ви шукаєте. При виникненні будь-яких питань звертайтеся до нас.

​«3DMAKEDREAMES» несе відповідальність за виготовлені вироби, високу якість та ефективність наданих послуг. Ми гарантуємо, що результат нашої роботи не тільки задовольнить, але й перевершить ваші очікування.

НАШИ

ДОСЯГНЕННЯ

Ми пишаемось якістью своїх послуг. Нашім кліентам подобаеться працювати з нами, а більшисть подовжують співпрацю з нами на постійній основі. Звяжитесь з нами, щоб обговорити можливість співраці з нами.

робот

Послуги 3D моделювання

Замовивши послуги 3D моделювання у нас, ви отримаєте необхідну 3D модель точно в строк. Всі нюанси обговорюються додатково і враховуються при моделюванні. Якщо 3D-моделювання виконується під 3D друк, під час побудови цифрового зразка враховуються всі можливі допуски і усадки при охолодженні матеріалу. Якщо планується друк збірної 3D моделі - при виконанні послуги 3Д моделювання також проводиться аналіз необхідних параметров.Ми займаємося моделюванням для 3D друку і не тільки, а також зацікавлені в нестандартних проектах.

Окремим пунктом нашої діяльності варто виділити ювелірне 3D моделювання. 3DMAKEDREAMS виконує 3Д моделювання ювелірних виробів будь-якої складності відповідно до вимог, планам і начерками. Більш того, одним з напрямків нашої роботи є ювелірна 3D друк (SLA 3D друк). Таким чином, при необхідності готові моделі прикрас будуть надруковані на високоточному SLA 3D принтері.

У нас так само Ви можете замовити моделі для 3D принтера

Замовити 3D-моделювання в нашій студії дуже просто: достатньо зателефонувати нам по телефону, зазначених в розділі «Контакти», і описати суть роботи. Також є можливість зв'язатися з нами по електронній пошті, прикріпивши до листа допоміжні файли (зображення або креслення), не забувши точно викласти мету співпраці.